אימון עסקי לעסקים

אימון אישי לעסקים | רק מאמנים מומחים לעסקים

אימון עסקי לעסקים. למי ומתי זה מתאים?

על פי סקרים עדכניים אחד מתוך כל שמונה עסקים בישראל נמצא בסכנת סגירה. הסיבות לכך כמובן מגוונות ואינן תלויות רק בבעל העסק ולפעמים נגזרת מסיבות חיצוניות ובלתי נשלטות. יחד עם זאת, במקרים רבים שינוי התנהגויות בתוך בית העסק עלולות לא רק להציל אותו מקריסה אלא אף להפוך אותו לרווחי בהרבה.

אימון עסקי לעסקים נועד להקנות לבעל העסק או המתאמן כלים נקודתיים להתמודד עם חסמי הצמיחה שלו ולהוביל את בית העסק לחחוף מבטחים ואף צמיחה ושגשוג כלכלי באמצעות הטמעת התנהגויות והרגלים להצלחה. 

אימון עסקי לעסקים

מתי פונים לאימון עסקי 

לרוב בעלי עסקים נוטים לפנות לאימון עסקי ברגעי משבר עסקיים, צמתים קריטיים בהתפתחות העסק, וכמובן לשפר ביצועים עסקיים. אם גם אתם בעלים של עסק שעובד אך לא מספיק לטעמכם, או שבבעלותכם עסק שאתם רוצים להגדיל ולהרחיב, או שאולי העסק פשוט לא מתפתח כפי שציפיתם. בכל המקרים הללו ועוד אימון עסקי הוא הכתובת. 
מאמן עסקי לעסקים יכול לסייע לכם לזהות את הכשלים או את הפוטנציאל הלא ממומש, לחדד ולהאיר את היתרונות ואת המקום לצמיחה כלכלית ויחד להביא אתכם למקום העסקי שאליו אתם מעוניינים להגיע. צרו עימנו קשר לאימון עסקי לעסקים
073-7020884

 

במה מתמקד אימון לעסקים? 

  • ליווי עצמאיים, בעלי עסקים, יזמים, מנהלים ובעלי מקצוע בהגשמת מטרות עסקיות ומטרות קריירה.
  • ליווי ואימון עסקי לצמיחה כלכלית.
  • אימון בניצול הזדמנויות באופן מלא.
  • אימון לקבלת החלטות בצמתים קריטיים.
  • סיוע בבניית ביטחון עצמי ושינוי התנהגויות מעכבות צמיחה.
  • ליווי בהתוויית תוכנית כלכלית פיננסית.

 

רוצים לשמוע עוד? התייעצו עם מאמן עסקי מוסמך: 073-7020884

 

כמה עולה אימון עסקי לעסקים?

כמו בכל שירות, גם אימון לעסקים תלוי בפרמטרים שונים ולכן קשה לקבוע את עלות השירות מבלי לקחת בחשבון את מרכיביו השונים הייחודיים. צרו עימנו קשר בטופס התחתון או בטלפון בראש העמוד לקבלת הצעת מחיר לתהליך אימון לעסקים.

שתף