אימון עסקי לעסקים קטנים

אימון אישי לעסקים קטנים | רק מאמנים עסקיים מומחים לעסקים קטנים

אימון עסקי לעסקים קטנים. למי ומתי זה מתאים?

עסקים קטנים מתמודדים כיום עם מגוון עצום של אתגרים ורמת חסמי כניסה ההולכת וגדלה משנה לשנה. על פי הנתונים הרשמיים מדווח כי כ 30% מהעסקים הקטנים נסגרים תוך 5 שנים. על פי דוחות ה OECD העסקים הקטנים בישראל אף מופלים לרעה אל מול עסקים גדולים ותאגידים.

על כל זאת בעלים של עסק קטן צריך להיות בעל יכולות מגוונות: מקצועיות, ניהוליות, שיווקיות, כלכליות ועוד. 

אימון עסקי לעסקים קטנים מיועד לעזור לחצות את האתגרים העמודים בפני בעל בית העסק, לחדד את האתגרים והיעדים, להאיר ולזהות את החסמים וללמוד להתאמן ליצירת התנהגויות והרגלים להצלחה. 

אימון עסקי לעסקים קטנים

מתי פונים לאימון עסקי 

לרוב בעלי עסקים נוטים לפנות לאימון עסקי ברגעי משבר עסקיים, צמתים קריטיים בהתפתחות העסק, וכמובן לשפר ביצועים עסקיים. אם גם אתם בעלים של עסק קטן שעובד אך לא מספיק לטעמכם, או שבבעלותכם עסק קטן שאתם רוצים להגדיל ולהרחיב, או שאולי העסק פשוט לא מתפתח כפי שציפיתם. בכל המקרים הללו ועוד אימון עסקי הוא הכתובת. 
מאמן עסקי לעסקים קטנים יכול לסייע לכם לזהות את הכשלים או את הפוטנציאל הלא ממומש, לחדד ולהאיר את היתרונות ואת המקום לצמיחה כלכלית ויחד להביא אתכם למקום העסקי שאליו אתם מעוניינים להגיע. צרו עימנו קשר לאימון עסקי לעסקים קטנים
073-7020884

 

במה מתמקד אימון לעסקים? 

  • ליווי עצמאיים, בעלי עסקים, יזמים, מנהלים ובעלי מקצוע בהגשמת מטרות עסקיות ומטרות קריירה.
  • ליווי ואימון עסקי לצמיחה כלכלית.
  • אימון בניצול הזדמנויות באופן מלא.
  • אימון לקבלת החלטות בצמתים קריטיים.
  • סיוע בבניית ביטחון עצמי ושינוי התנהגויות מעכבות צמיחה.
  • ליווי בהתוויית תוכנית כלכלית פיננסית.

 

רוצים לשמוע עוד? התייעצו עם מאמן עסקי מוסמך: 073-7020884

 

כמה עולה אימון עסקי לעסקים קטנים?

כמו בכל שירות, גם אימון לעסקים קטנים תלוי בפרמטרים שונים ולכן קשה לקבוע את עלות השירות מבלי לקחת בחשבון את מרכיביו השונים הייחודיים. צרו עימנו קשר בטופס התחתון או בטלפון בראש העמוד לקבלת הצעת מחיר לתהליך אימון לעסקים קטנים.

שתף