קואצ'ר למכירות

קואצ'ינג למכירות | אימון עסקי קואצ'ינג למכירות

 

מה זה קואצי'נג למכירות?

קואצ'ינג למכירות עוסק בתהליכי אימון למטרת שיפור נושאים הקשורים בתפקוד ויעילות לענפי המכירות השונים במטרה להגיע למצב רצוי ואופטימלי. תחום האימון למכירות הוא למעשה תת תחום התמחות המיועד לבעלי עסקים, עצמאיים, מנהלי מכירות וכמובן אנשי מכירות על גווניהם לרבות עובדי טלמרקטינג, מתאמי פגישות, אנשי שיווק וכמובן מהלי מכירות ואנשי מכירות שטח.   

 

קואצ'ינג למכירות

מתי פונים לקואצ'ינג למכירות

פתחתם עסק? יש לכם עסק שעובד אך עם זאת המכירות לא אופטימאליות? ולמעשה לכל מי שעסוק באופן ישיר ועקיף במכירות ומגיש שמשהו אינו כשורה. בכל המקרים הללו קואצ'ר למכירות הוא הכתובת. 
קואצ'ר מכירות יכול לסייע לכם לזהות את הכשלים או את הפוטנציאל הלא ממומש, לחדד ולהאיר את היתרונות ואת המקום לצמיחה כלכלית ויחד להביא אתכם למקום העסקי שאליו אתם מעוניינים להגיע. צרו עימנו קשר למציאת קואצ'ר מכירות מומחה
073-7020884

 

במה מתמקד קואצ'ינג למכירות? 

  • ליווי אנשי מכירות, מנהלי מכירות, בעלי עסקים, יזמים ובעלי מקצוע בהגשמת מטרות עסקיות ומטרות קריירה באמצעות ייעול תהליכי מכירה.
  • ליווי ואימון עסקי לחידוד כישורי מכירה.
  • אימון בניצול הזדמנויות באופן מלא.
  • אימון לקבלת החלטות בצמתים קריטיים.
  • סיוע בבניית ביטחון עצמי ושינוי התנהגויות מעכבות צמיחה לייעול פעולות המכירה.

 

רוצים לשמוע עוד? התייעצו עם קואצ'ר למכירות מוסמך: 073-7020884

 

כמה עולה קואצ'ינג למכירות?

כמו בכל שירות, גם קואצ'ינג למכירות תלוי בפרמטרים שונים ולכן קשה לקבוע את עלות השירות מבלי לקחת בחשבון את מרכיביו השונים הייחודיים. צרו עימנו קשר בטופס התחתון או בטלפון בראש העמוד לקבלת הצעת מחיר לקואצ'ינג מכירות.

שתף