קואצ'ר לעסקים קטנים

קואצ'ינג לעסקים קטנים | אימון עסקי קואצ'ינג לעסקים קטנים

 

מה זה קואצי'נג לעסקים קטנים?

קואצ'ינג לעסקים קטנים, בדומה לקואצ'ינג לעסקים בינוניים או לחברות, עוסק בתהליכי אימון למטרת שיפור נושאים הקשורים בתפקוד ויעילות העסק במטרה להגיע למצב רצוי ואופטימלי. תחום האימון לעסקים קטנים מתנהל באופן מעט שונה, כי האימון נועד לתת מעטפת כלים הרבה יותר רחבה מעצם מגוון הנושאים הרחב עמם מתמודד בעל עסק קטן טיפוסי.

תחום האימון לעסקים קטנים הוא אחד מהתחומים הצומחים בשנים האחרונות בענף האימון. יותר ויותר בעלי עסקים קטנים מודעים ליתרונות אשר טמונים בתהליך האימון.  

 

קואצ'ינג לעסקים קטנים

מתי פונים לקואצ'ינג לעסקים קטנים

פתחתם עסק? יש לכם עסק קטן שעובד אך עם זאת אתם מעוניינים לצמוח ולהתפתח? אתם נמצאים בתוך תהליך צמיחה וזקוקים לעזרה לצלוח בהצלחה את התהליך? בבעלותכם עסק שאינו עובד כפי שציפיתם? בכל המקרים הללו קואצ'ר לעסקים קטנים הוא הכתובת. 
קואצ'ר לעסקים קטנים יכול לסייע לכם לזהות את הכשלים או את הפוטנציאל הלא ממומש, לחדד ולהאיר את היתרונות ואת המקום לצמיחה כלכלית ויחד להביא אתכם למקום העסקי שאליו אתם מעוניינים להגיע. צרו עימנו קשר למציאת קואצ'ר עסקי
073-7020884

 

במה מתמקד קואצ'ינג לעסקים קטנים? 

  • ליווי בעלי עסקים קטנים בהגשמת מטרות עסקיות ומטרות קריירה.
  • ליווי ואימון עסקי לצמיחה כלכלית.
  • אימון בניצול הזדמנויות באופן מלא.
  • אימון לקבלת החלטות בצמתים קריטיים.
  • סיוע בבניית ביטחון עצמי ושינוי התנהגויות מעכבות צמיחה.

 

רוצים לשמוע עוד? התייעצו עם קואצ'ר עסקי מוסמך: 073-7020884

 

כמה עולה קואצ'ינג לעסקים קטנים?

כמו בכל שירות, גם קואצ'ינג לעסקים קטנים תלוי בפרמטרים שונים ולכן קשה לקבוע את עלות השירות מבלי לקחת בחשבון את מרכיביו השונים הייחודיים. צרו עימנו קשר בטופס התחתון או בטלפון בראש העמוד לקבלת הצעת מחיר לקואצ'ינג עסקי.

שתף